Justyna Żyła cieszy się na Instagramie: "Zostałam mamą"


Justyna Żyła cieszy się na Instagramie: "Zostałam mamą"

Justyna Żyła (30 l.) nie posiada się z radości! Na swoim profilu w mediach społecznościowych właśnie ogłosiła, że... "została mamą". Wpisowi towarzyszy jej zdjęcie z dzieckiem. O co chodzi?

Zdjęcie

Piotr Żyła z żoną Justyną / Jakub Porzycki /Agencja FORUM
Piotr Żyła z żoną Justyną / Jakub Porzycki /Agencja FORUM

Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie dzieli się różnymi przeżyciami. To właśnie tam po raz pierwszy ujawniła, że między nią a Piotrem nie układa się najlepiej. W serii wpisów, które później usuwała, opisywała kulisy ich relacji. Oskarżała męża, że ma kochankę i nie interesuje się dziećmi. 


Jednak od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych milczy na temat małżeństwa. Publikuje za to zdjęcia potraw swojego autorstwa, fotki syna i córki czy fotografie z wakacji. 

W najnowszym wpisie Justyna postanowiła pochwalić się tym, co właśnie się u niej wydarzyło. "Zostałam mamą po raz 4!" - napisała obok zdjęcia z uroczym dzieckiem. 


Z hasztagów można wywnioskować, że Żyła została matką chrzestną Hanny Heleny Zniszczoł. Dziewczynka jest córką skoczka narciarskiego Aleksandra Zniszczoła i jego żony Magdaleny. Para pobrała się w maju zeszłego roku, a w kwietniu powitała na świecie małą Hanię.

***
Zobacz więcej materiałów:


Wideo
Tomasz Karolak o "Ameryka Express": Oczekiwano, żebym pojechał z jakąś kobietą