Kobiety mafii 2 - zdjęcia będą kręcone w Kolumbii. Gwiazda Luz Maria w obsadzie


Kobiety mafii 2 mają pokazać coś, czego jeszcze w polskim kinie nie było. Tak czytamy w nadesłanej przez dystrybutora Kino Świat informacji prasowej. Okazuje się,że pojawi się wątek południowoamerykańskich karteli narkotykowych. Ekipa nakręci sceny w Kolumbii na potrzeby tej historii.


Do obsady dołączają Angie Cepeda (gwiazda Luz Maria, popularna telenowela z lat 90) oraz Enrique Arce (Dom z papieru). Cepeda będzie też pracować na planie w Polsce.


Kobiety mafii 2 mają rozgrywać się na trzech kontynentach i w pięciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. Mamy spodziewać się machinacji karteli narkotykowych, przemytu narkotyków. porwań, zabójstw na zlecenie, kradzieży najdroższych samochodów i widma globalnego terroryzmu. Te wszystkie tematy mają zostać poruszone w filmie.W obsadzie są m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, Michał Karnowski, Bonson i Sobota. Za scenariusz odpowiadają Patryk Vega i Olaf Olszewski.


Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Kobiety Mafii 2 – premiera w lutym 2019 roku.


Źródło: Kino Świat / zdjęcie główne: materiały prasowe