Kasia Nosowska SKASOWAŁA wszystkie posty na Instagramie


Kasia Nosowska SKASOWAŁA wszystkie posty na Instagramie
W ciągu kilku ostatnich miesięcy Kasia Nosowska (47 l.) z wokalistki zamieniła się w... influencerkę. Nie taką zwykłą, "normalną" influencerkę. Kasia została gwiazdą mediów społeczniościowych "na opak". Jej filmiki i relacje kręcone w stylu influencerek, ale pokazujące prawdziwą twarz Nosowskiej - zdystansowaną i ironiczną, a przy tym ciepłą i błyskotliwą, zrobiły prawdziwą furorę.

Syn Nosowskiej został modelem! Artystka przyznała, że go ROZPIESZCZAŁA

Dlatego też wszyscy fani Kasi i jej instagramowych filmów przeżyli niemały szok, gdy po wejściu na profil gwiazdy zobaczyli, że jest on... wyczyszczony!

Kasia Nosowska skasowała wszystkie stare posty na swoim Instagramie. Konta nie usunęła, zaczęła po prostu publikować nowe materiały.

Kasia Nosowska: Ewa Chodakowska by sobie ze mną nie poradziła

Piosenkarka zrobiła to, co robią gwiazdy na Zachodzi przed wydaniem nowej płyty. Pamiętacie "czyszczenie" konta przez Taylor Swift? Kasia zrobiła to samo. Teraz reklamuje swoją nową płytę w konwencji identycznej do starych postów.

Ampułki głęboko złuszczające! Nie Gniewajcie się, za usunięcie postów. Minął dokładnie rok od upadku dawnego systemu, pomyślałam by symbolicznie uczcić to zdmuchnięciem, precyzyjnie usypywanej mandali:) Zacznijmy sypać od początku, jak to w życiu:) najniższe ukłony dla Was!