Werder Brema - Bayern Monachium w meczu 13. kolejki Bundesligi

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie gra na wyjeździe z Werderem Brema w meczu 13. kolejki Bundesligi. Śledź przebieg spotkania z Interią!

Wideo

Niko Kovacz po meczu Bayern Monachium - Benfica (5-1) w Lidze Mistrzów. Wideo © 2018 Associated Press

(Uwaga: relacja nie odświeża się automatycznie, wciśnij F5).

Bundesliga: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Zajmujący piąte miejsce w tabeli niemieckiej ekstraklasy piłkarze Bayernu Monachium nie wygrali w lidze od 27 października.

Swój potencjał Bawarczycy pokazali za to we wtorek w Lidze Mistrzów, pokonując Benficę Lizbona 5-1 i zapewniając sobie awans do 1/8 finału.

Pierwszą stuprocentową okazję wypracował Bayern. W 7. minucie Thomas Mueller wyłożył piłkę Robertowi Lewandowskiemu, polski napastnik nie pozwolił się zablokować obrońcy, ale strzelił prosto w bramkarza i skończyło się tylko na rzucie rożnym. Cztery minuty później "Lewy" przymierzył z dystansu po ziemi, ale spudłował.