Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem! Przy okazji ogłosiła radosną nowinę!


Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem! Przy okazji ogłosiła radosną nowinę!

Kaja Paschalska (33 l.) od jakiegoś czasu jest związana z raperem VNM’em, czyli Tomaszem Lewandowskim. Gwiazda rzadko publikuje z nim wspólne zdjęcia, ale teraz zrobiła to, by ogłosić ważną dla niej nowinę!

Zdjęcie

Kaja Paschalska /Andras Szilagyi /MWMedia
Kaja Paschalska /Andras Szilagyi /MWMedia

Celebrytka znana głównie z roli Oli Lubicz w serialu "Klan" nieustannie stara się zrobić karierę w branży muzycznej, jako piosenkarka. Niestety udaje jej się to z marnym skutkiem.


Jej dotychczasowe produkcje nie cieszyły się najlepszą oceną wśród odbiorców. Obecnie główną inspiracją w jej twórczości jest chłopak Kai, raper Tomek Lewandowski.

To właśnie z nim opublikowała zdjęcie, na którym oplata swojego ukochanego nogą.


"Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji" - zaczęła swój wpis Paschalska.


Potem pochwaliła się, że miała przyjemność wystąpić w nowym klipie swojego chłopaka, a teraz pracuje on nad nowym projektem.


"Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko - GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją. P.S. tak, będzie feat" - pochwaliła się w dalszej części wpisu.


Cieszycie się już na nowy utwór Kai i jej chłopaka? 

***


Zobacz więcej materiałów wideo: 


Wideo
Kasia Kowalska: Macierzyństwo wyciągnęło mnie z potwornej otchłani, nicości