Anna Lewandowska kusi kształtami! Wszyscy patrzyli tylko na jedno!


Anna Lewandowska kusi kształtami! Wszyscy patrzyli tylko na jedno!

Ania Lewandowska (30 l.) nieustannie zachwyca swoim ciałem. Jednak teraz na wakacjach zdecydowała się pokazać nieco więcej i pozytywnie zaskoczyła tym swoich fanów. Jest na co popatrzeć!

Zdjęcie

Anna Lewandowska /Jarosław Antoniak /MWMedia
Anna Lewandowska /Jarosław Antoniak /MWMedia

Jest trenerką fitness, więc zgrabne, zdrowe ciało jest jej wizytówką. Ania od lat zachęca swoje wierne fanki do aktywności fizycznej i motywuje do ćwiczeń, pokazując swoją umięśnioną sylwetkę. 


Gdy zaszła w ciążę w 2016 roku, wszyscy byli ciekawi, czy po porodzie wróci do dawnej formy. Klara urodziła się w maju 2017 roku, a świeżo upieczona mama ruszyła niemalże od razu do walki o swoje ciało. 

Schudła w zastraszającym tempie i tym samym pobiła rekord w szybkości wraca do formy po ciąży wśród sławnych mam. Zaledwie kilka tygodni po porodzie pokazała płaski brzuch z zarysowanymi mięśniami. 


To było dla niej motywacją do dalszej pracy nad sobą i teraz sportsmenka może pochwalić się nienaganną formą. 


Obecnie Lewandowscy razem ze znajomymi przebywają w Grecji. Na profilu Ani pojawiają się gorące zdjęcia, do których pozuje w skąpych strojach kąpielowych. Uwagę przykuwa zdjęcie, na którym Lewandowska stoi tyłem do obiektywu, trzymając na rękach Klarę. 


Fani zachwycali się kształtną pupą trenerki i nie szczędzili jej komplementów: 


"Jak można być taką idealną?!", "tyłeczek i cała Pani piękna", "Nie mogę na to patrzeć... ta dupka jak orzeszek... Podziwiam".

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Wideo
Monika Zamachowska apeluje do prezydenta! Chodzi o Zbyszka!