Avengers: Endgame - zmarła postać powróciła w dokrętkach?


Avengers: Endgame tak jak każda superprodukcja jakiś czas przed premierą ma proces dokrętek. Jest on przeprowadzany głównie po to, by dopracować jakieś elementy, poprawić coś, co nie działa lub dodać coś, co polepszy efekt. Jest to standard przy wielkich hollywoodzkich widowiskach.


16 stycznia 2019 roku Karen Gillan napisała na Twitterze, że po raz kolejny zmywa niebieski kolor spod paznokci z hashtagiem #Endgame. Oznacza to, że Nebula także brała w tym udział.


Niespodzianką jest post na Instagramie Zoe Saldany, która sugeruje, że też była na planie i teraz kończy pracę. Z jednej strony użycie w treści słowa „trolls” może sugerować, że aktorka trolluje fanów MCU, który będą doszukiwać się wszystkiego w mediach społecznościowych. Z drugiej strony z uwagi na plotki i teorie o podróżach w czasie i wymiarach równoległych nie jest wykluczone, że Gamora w jakiejś formie powróci. Na razie jest to zagadka i biorąc pod uwagę doświadczenie z Marvelem i MCU, lepiej wszystko traktować z dystansem. Posty aktorek sugerują też, że dokrętki dobiegają końca.

Avengers: Endgame – premiera w kwietniu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe