Avengers: Koniec gry - kolejny rekord w Chinach i nowe materiały promująceAvengers: Koniec gry jeszcze nie zawitał do kin, ale już teraz kolejne widowisko MCU może pochwalić się wieloma rekordami dotyczącymi sprzedaży biletów. Nie tylko w USA, ale także na rynkach zagranicznych, m.in. w Chinach, gdzie pobito rekord sprzedaży biletów na pokazy przedpremierowe.


Specjalista od chińskiego Box Office, Gavin Feng podał na Twitterze informację o kolejnym rekordzie filmu Avengers: Koniec gry. Chodzi o zarobioną kwotę ze sprzedaży biletów na pokazy przedpremierowe. Na ten moment liczba ta wyniosła 14,9 mln dolarów, ale ostatecznie powinna dobić do 20 mln dolarów. Jest to znaczne pobicie rekordu należącego wcześniej do Szybcy i wściekli 8 (9,11 mln dolarów). Przypomnijmy, że pod uwagę brane są wyłącznie pokazy przedpremierowe.


Do sieci trafił też materiał z odpowiedziami aktorów z programu The Late Show, którzy być może zdradzili małe szczegóły dotyczące filmu. Kiedy wszyscy odpowiadali, że największym wyzwaniem jest starcie z Thanosem, Chris Evans przyznał, że trudnością na pewno było "podróżowanie przez portal międzywymiarowy." Fani mogą to połączyć ze spekulacjami dotyczącymi wymiaru kwantowego, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że aktor zwyczajnie sobie żartował. Z kolei Brie Larson zdradziła, że jej bohaterka uczulona jest na... małże. Zobaczcie sami:

Poniżej możecie także zobaczyć nowy spot oraz reklamę promującą film w tunelu metra:

Just finished work, took the subway home as usual and bumped into this magnificent piece of art. I can’t bloody wait!