Breaking Bad - film już został nakręcony? Zaskakująca wypowiedź OdenkirkaUWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.


Breaking Bad to znakomicie oceniany serial AMC, który zakończył swoją przygodę po pięciu wyemitowanych sezonach i ostatecznie zniknął z ekranów w 2013 roku. Od jakiegoś czasu jednak wyobraźnię fanów rozgrzewa informacja mówiąca o tym, że w planach jest stworzenie filmu pełnometrażowego osadzonego w tym samym świecie. Według pogłosek nadchodzący film będzie sequelem, który podejmie wydarzenia rozgrywające się już po finałowym odcinku. Głównym bohaterem ma stać się Jesse Pinkman, który ucieka z Albuquerque w poszukiwaniu drogi do wolności.


Jak dotąd nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć oficjalnych materiałów promocyjnych czy zapowiedzi, wobec czego część fanów uznaje informacje o filmie za coś niepotwierdzonego. Tymczasem Bob Odenkirk, odtwórca roli Saula Goodmana i główna gwiazda spin-offa Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, wyjawił w nowym wywiadzie zaskakującą informację - jak mówi, film został już dawno nakręcony. Cały materiał już istnieje.


Nie wiem do końca o czym ludzie wiedzą, a o czym nie wiedzą. Ale naprawdę trudno mi uwierzyć, że nikt nie wie, że to już zostało nakręcone. Oni to zrobili. Rozumiecie? Udało się utrzymać to w całkowitym sekrecie, a to ogromny sukces.


Aktor powstrzymał się od komentowania fabuły filmu i zdradzenia, kogo zobaczymy w obsadzie. Jeżeli film faktycznie jest już na etapie postprodukcji, prawdopodobnie kwestią czasu jest wypłynięcie oficjalnych informacji do sieci.Zobacz także:


Terminator: Mroczne przeznaczenie - Edward Furlong komentuje swój udział w filmie
Joker - Marc Maron krytykuje filmy Marvela i nazywa je produkcjami dla dużych chłopców


Będziemy Was informować na bieżąco.Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe