Clerks - Sprzedawcy 3 - o czym będzie film? Atak serca Kevina Smitha inspiracjąJeszcze w październiku do kin wejdzie film Jay and Silent Bob Reboot, który będzie powrotem dla Kevina Smitha do tytułowych bohaterów, którzy przed laty pojawiali się na ekranie także w filmie Clerks - Sprzedawcy. Twórca jakiś czas temu oficjalnie ogłosił, że ta produkcja doczeka się trzeciej odsłony.


W rozmowie z portalem The Wrap, Smith ujawnił szczegóły fabuły trzeciej odsłony. Ta ma nawiązywać do jego ataku rozległego ataku serca, którego doświadczył w lutym 2018 roku. Dlatego też postać Randala (Jeff Anderson), również w filmie spotka się z podobną sytuacją. To uświadomi go, że otarł się o śmierć, a nie było nikogo, kto mógłby zapłakać na jego pogrzebie oraz, że przez całe życie pracuje w sklepie z filmami. Zdecyduje się więc na radykalne zmiany. Zobacz także:

#Jestem M. Misfit - polscy Youtuberzy i Marcin Wójcik w jednym filmie. Zwiastun film


O powrocie produkcji mówiło się już od dłuższego czasu, ale Kevin Smith we wrześniu wreszcie ogłosił to oficjalnie. W produkcji powróci główna obsada z dwóch poprzednich odsłon.Źródło: comicbook.com/zdjecie główne: materiały prasowe