„Echo serca 2” od 10 września w TVP1. Emisja we wtorki o 21.40


„Echo serca 2” od 10 września w TVP1. Emisja we wtorki o 21.40

„Echo serca” to tegoroczna nowość Telewizji Polskiej, której pierwszy sezon emitowany był zimą i wiosną. Główną bohaterką serialu jest psycholog Magdalena Borska (w tej roli Kamilla Baar-Kochańska), która wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Widzowie w produkcji zobaczyć mogą również takich aktorów jak m.in.: Przemysław Sadowski, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski i Dorota Segda.

Portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie dowiedział się, że Jedynka emisję drugiego sezonu serialu rozpocznie 10 września 2019 roku. Produkcja pokazywana będzie w dotychczasowym paśmie stacji, czyli we wtorki o godz. 21.40.Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w drugim sezonie „Echa serca” ważną rolę będzie miała Anna Dereszowska, która wciela się w postać Agnieszki - koleżanki ze studiów Magdaleny Borskiej. Aktorka do serialu dołączyła pod koniec pierwszego sezonu.Widzowie w „Echu serca 2” zobaczą praktycznie wszystkich ważnych aktorów, którzy występowali w pierwszym sezonie cyklu.
Pierwszy sezon medycznej produkcji nadawany był na antenie Jedynki we wtorki o godz. 21.40, w okresie od 15 stycznia do 21 maja 2019 roku. Średnia oglądalność projektu wyniosła 1,45 mln widzów. Przełożyło się to na 11,05 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 5,42 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 7,11 proc. w grupie 16-59.Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,73 proc.