Fight Club powraca. Zobacz plansze z komiskowego sequela


Napisany w 1996 roku przez Chucka Palahniuka Podziemny krąg wyrobił autorowi nazwisko, a jeszcze większą popularność zyskał za sprawą ekranizacji z 1999 r. Pokręcone losy bohaterów i wymowa tych dzieł sprawiły, że zyskały one ogromne grono fanów.


Kilka lat temu Dark Horse i Palahniuk zdecydowali się stworzyć kontynuację, tym razem w komiksowej formie. Seria Fight Club 2 ukazywała się także w Polsce. Na tym nie koniec – ogłoszono, że powstanie Fight Club 3, a za jego stworzenie będą odpowiadać Palahniuk i Cameron Stewart (podobnie jak w przypadku wcześniejszej części).


W tym tomie poznamy dalsze losy nienazwanego narratora Fight Clubu, Marli i ich dziecka. Jak łatwo się domyślić Tyler Durden nie zostawi ich w spokoju i będzie starał się wykorzystać chłopca do realizacji kolejnego ze swoich anarchistycznych projektów.


W zachodnich mediach pojawiła się okładka i przykładowe plansze z Fight Club 3. Premiera pierwszego zeszytu została zaplanowana na 30 stycznia.Źródło: ew.com / fot. materiały promocyjne