FlixBus wprowadza nowe linie i bilety za 99 groszy


Zbliża się wiosna i urlopy, więc FlixBus wychodzi naprzeciw swoim klientom i otwiera nowe linie, a także oferuje bilety za 99 groszy. Przewoźnik poinformował również o otwarciu kalendarza rezerwacyjnego dla większości połączeń.

FlixBus, chcąc ułatwić swoim klientom zaplanowanie majówkowych i wakacyjnych podróży, rozszerzył na swojej stronie internetowej kalendarz rezerwacyjny o daty po 10 kwietnia. Dzięki aktualizacji możemy kupić bilety dużo wcześniej na prawie wszystkie z 60 linii, które obsługuje przewoźnik, również na te sezonowe.


Ponadto FlixBus od 11 kwietnia uruchomi dodatkowe połączenia do 6 nowych miast. Teraz z przewoźnikiem dojedziemy do Piły, Wałcza, Czaplinka, Połczyna-Zdroju, Białogardu i Kołobrzegu. Trasy te objęte są promocją, dzięki której bilety od 11 do 17 kwietnia kupić można za 99 groszy. Trwa ona od wczoraj (12 marca) do wyczerpania puli.

FlixBus wraz z rozbudowaniem siatki połączeń wprowadza nową opcję, która ma ułatwić rezerwację miejsc na połączenia przesiadkowe. Dzięki temu opłata za zabukowanie fotela będzie naliczana tylko raz i będzie to cena droższego miejsca - drugie, tańsze, będzie darmowe.


DU


Źródło: