Gwiazda "Na dobre i na złe" jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami!


Gwiazda "Na dobre i na złe" jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami!

Marta Dąbrowska (33 l.), aktorka serialowa, która jest partnerką Sambora Czarnoty (41 l.) ogłosiła, że właśnie spodziewa się dziecka! Przyszła mama pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia na cześć dzidziusia, który niebawem przyjdzie na świat!

Zdjęcie

Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska /Kurnikowski /AKPA
Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska /Kurnikowski /AKPA

Gwiazdka takich seriali jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość", czy "Komisarz Alex", właśnie pochwaliła się cudowną nowiną, że razem ze swoim ukochanym będą rodzicami.


Aktorska para nie afiszuje się zbytnio ze swoją miłością, ale tym razem celebrytka zechciała podzielić się ze swoimi fanami radosnym wydarzeniem.

Wygląda na to, że przyszła mama jest już w zaawansowanej ciąży, gdyż postanowiła wyprawić przyjęcie "Baby shower", które urządza się tuż przed porodem.


Moda na takie imprezy, przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych, a polskie gwiazdy pokochały ten rodzaj świętowania.


Na przyjęciu pojawiło się wiele celebrytek: Weronika Książkiewicz (37 l.), Omenaa Mensah (39 l.), czy Zosia Ślotała (29 l.). Marta jednak nie zdradziła dokładnej daty porody, ani nie pochwaliła się ciążowymi kształtami. 


Można podejrzewać, że Marta i Sambor spodziewają się syna. Zdradził to kolor przewodni przyjęcia. Wszystkie ozdoby były w kolorze błękitnym, który jest zarezerwowany na baby shower dla chłopców! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Wideo
Anna Popek o dobrych manierach: Zostałam zignorowana przez kobietę zaproszoną do programu