„Internet idealny w każdym wymiarze” w promocji Multimedia Polska


„Internet idealny w każdym wymiarze” w promocji Multimedia Polska

W ramach promocji użytkownik otrzymuje internet o prędkości 120 Mb/s za 39 zł miesięcznie, a o prędkości 300 Mb/s - za 49 zł miesięcznie. Aktywacja kosztuje zawsze 19 zł. Każdy klient, zmieniający dostawcę na Multimedia, dostaje dodatkowo pół roku internetu gratis i bezpłatny dostęp do serwisu HBO GO - również na sześć miesięcy.

Do każdej umowy dodawana jest karta-zdrapka z unikatowym kodem dostępu, który umożliwi klientowi bezpłatny kontakt on-line i telefoniczny do informatyka. Specjalista pomoże zdalnie przy usuwaniu problemów: zaktualizuje oprogramowanie, zainstaluje drukarkę, przyspieszy działanie komputera czy skonfiguruje pocztę.Klienci, którzy do netu zdecydują się dokupić usługę telewizyjną,  otrzymają dostęp do kanałów z grupy HBO i Canal+ przez 6 miesięcy za darmo. - To oferta ogólnopolska, rzetelna, czytelna, prosta, czyli bez znienawidzonych przez klientów gwiazdek i dostosowana do potrzeb indywidualistów - komentuje Piotr Rogowski, dyrektor pionu sprzedaży i marketingu Multimedia Polska.

Na koniec ub.r. sieć Multimedia Polska miała 725,9 tys. klientów korzystających z 1,7 mln jednostkowych usług (RGU), w tym 943,5 tys. usług telewizji, 509,7 tys. internetu i 248 tys. telefonii. 309,1 użytkowników korzystało z dwóch usług, a 110,7 tys. - z minimum trzech.