Jack O'Connell w The Batman? Plotka zdementowana


Jack O’Connell wczoraj pojawił się na ustach wielu fanów DC, ponieważ świat obiegła plotka, że jest on nowym kandydatem do roli w filmie The Batman. Pogłoska mówiła albo o samej roli Batmana, albo o roli któregoś z członków jego rodziny – That Hashtag Show, powołując się na własne źródła poinformowało o tym fakcie jako pierwsze, ubezpieczając się jednocześnie i prosząc, by traktować te doniesienia jako plotki.


Jack O’Connell jako nowy Batman?


Rzeczywiście – informacje okazały się zwykłymi plotkami. Teraz do tej sprawy odniósł się Umberto Gonzalez, dziennikarz i redaktor portali popkulturowych The Wrap oraz Heroic Hollywood, który dotarł do zaufanych informatorów i zdementował pogłoskę. Gonzalez dodał również, że według jego informacji, studio zamierza najpierw domknąć kwestię scenariusza, a dopiero potem zacząć rozglądać się za kolejnymi nazwiskami, jakie mogą dołączyć do projektu.


Przypomnijmy, że oficjalne szczegóły na temat filmu The Batman nadal nie są znane. Wraz z pogłoskami o poszukiwaniu nowych kandydatów do roli, pojawiają się też doniesienia, że Ben Affleck wraca do przygotowań i to on koniec końców przywdzieje pelerynę Mrocznego Rycerza. O tym, jakie decyzje podejmie Warner Bros., przekonamy się w późniejszym czasie.


Będziemy informować o szczegółach.


Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: