Jared Leto jako seryjny morderca


Jared Leto jako seryjny morderca
Jared Leto zagra u boku Ramiego Maleka i Denzela Washingtona w dramacie policyjnym "Little Things". Aktor ma się pojawić w roli seryjnego zabójcy.
Jared Leto jako psychopata? Warto czekać! /Ray Tamarra/GC Images /Getty Images Denzel Washington sportretuje wypalonego, ale bardzo zdolnego zastępcę szeryfa z hrabstwa Kern, który łączy siły z detektywem Baxterem (Rami Malek) z Los Angeles, by złapać seryjnego zabójcę (Jared Leto).
Za reżyserię "Little Things" odpowiada John Lee Hancock, który ma na koncie takie filmy, jak "McImperium" czy "Ratując Pana Banksa". Leto ma na koncie Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie", a ostatnio pracował na planie filmu "Morbius, the Living Vampire", gdzie wcielił się w jednego z najbardziej znanych przeciwników Spider-Mana.
Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce.
"Witaj w klubie" [trailer] Aktor stał się znany ze swego zaangażowania w postacie, które gra. Dla roli uzależnionego od heroiny Harry'ego Goldfarba w dramacie psychologicznym Darrena Aronofsky'ego "Requiem dla snu", zamieszkał na ulicy i schudł 13 kilogramów, dochodząc do tak niskiej wagi, że w każdej chwili mógł zemdleć na planie...
Podczas przygotowań do roli Marka Davida Chapmana w dramacie kryminalnym o zabójstwie Johna Lennona "Rozdział 27" przytył z kolei 30 kilogramów. Wszystko to odbiło się znacznie na jego zdrowiu.
Leto jest nie tylko aktorem, ale i liderem grupy Thirty Seconds to Mars. Kapela ma na koncie ponad 15 mln sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery muzycy otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii.
Ostatnia płyta kapeli, w której na perkusji gra też starszy brat Jareda - Shannon, to "America" z kwietnia 2018 roku. Thirty Seconds to Mars mają też swoich fanów nad Wisłą. Po raz ostatni zespół zagrał w Polsce 25 lipca podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.