Katie Holmes w kontynuacji horroru "The Boy"


Katie Holmes w kontynuacji horroru "The Boy"
Katie Holmes zagra jedną z głównych ról w sequelu horroru "The Boy". W kogo wcieli się aktorka?
Katie Holmes niebawem zacznie zdjęcia do filmu /AFP Firma, która zajmuje się produkcją filmu "The Boy 2", ogłosiła, że w sequelu głośnego horroru z 2016 roku zagra Katie Holmes.
Aktorka wcieli się w bohaterkę o imieniu Liza. Szczegóły scenariusza nie są na razie znane. Za kamerą stanie twórca części pierwszej, William Brent Bell. Zdjęcia mają rozpocząć się w styczniu 2019 roku.
Przypomnijmy, że bohaterką filmu "The Boy" jest niania, która otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire - Brahms, który ma być jej podopiecznym, to... lalka ludzkich rozmiarów.
Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad "synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń.
Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce.
"The Boy" [trailer] materiały dystrybutora Katie Holmes: Dziewczyna z sąsiedztwa
1 16 Katie Holmes, aktorka o wyglądzie, który w Stanach Zjednoczonych określany jest mianem "the girl next door" lub "All-American girl" (dziewczyna z sąsiedztwa), obchodzi w środę, 18 grudnia, 35. urodziny. Gwiazda równie dobrze znana z ekranu, co z kronik plotkarskich (głównie za sprawą związku z Tomem Cruise'em) urodziła się w Toledo, w stanie Ohio, jako najmłodsze z pięciorga dzieci Kathleen - gospodyni domowej i Martina - adwokata zajmującego się sprawami rozwodowymi.
Autor zdjęcia: Źródło: materiały prasowe