Lidl. Promocja na artykuły i ubrania dla dzieci. W trosce o bezpieczeństwo


Lidl. Promocja na artykuły i ubrania dla dzieci. W trosce o bezpieczeństwo

Lidl od dziś (17 października) wprowadził moc ciekawych promocji, którym polecamy się przejrzeć mamom, oraz przyszłym mamą. W asortymencie sklepu znalazło się wiele wzorów ubranek, obuwia oraz zabawek dla najmłodszych. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, będąc na zakupach.

Lidl. Promocja dla najmłodszych

Lidl po raz kolejny pokazuje, że myśli o rodzicach i dzieciach, wprowadzając duże promocje na artykuły i ubranka dziecięce. Artykuły dostępne w markecie zbadane są na substancje szkodliwe. Już od dzisiaj dostępne są różne wzory i kolory cieplutkich ubranek.

Bluzki

Za 9,99 zł bluzki z motywami bajkowymi dla chłopców i dziewczynek. Bawełniane bluzki na długi rękaw dostępne są w różnych wzorach i kolorach i występują w rozmiarach 86/92 - 110/116. Są w 100% bawełniane. 

Lidl. Promocja na bluzy dla dzieciLidl. Promocja na bluzy dla dzieci Mat. promocyjne/Lidl


Sprawdź jak korzystać z zakupów online w Lidlu

Spodnie dresowe

Promocja w Lidlu obejmuje również chłopięce i dziewczęce spodnie dresowe. Dostępne są po trzy różne wzory zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w wieku od dwóch do sześciu lat. Cena spodni wynosi 14,99 zł. Rozmiary wahają się od 86/92 do 116/120.

Lidl. Promocja na spodnie dziecięceLidl. Promocja na spodnie dziecięce Mat. prasowe/Lidl


Skarpetki

Lidl dla najmłodszych przygotował też wiele wzorów skarpetek w pięciopaku. Są one ocieplane miękkim,  pluszem. Cena to jedyne 14,99 zł.

Lidl. Promocja na skarpetki dla dzieciLidl. Promocja na skarpetki dla dzieci Mat. promocyjne/Lidl