Liga Sprawiedliwości zaniepokoiła twórcę Thanosa przed Wojną bez granicKomiksowa twórczość Jima Starlina wywarła ogromny wpływ na Kinowe Uniwersum Marvela. Jest on choćby twórcą postaci Thanosa, antagonisty w filmie Avengers: Wojna bez granic, a nawet sam pojawił się w jednej ze scen w filmie Avengers: Koniec gry. Teraz podczas jednego wywiadu ujawnił, dlaczego oglądanie Ligi Sprawiedliwości od Zacka Snydera, sprawiło u niego zaniepokojenie Wojną bez granic od Braci Russo.


Twórca zdradził, że przed pracami nad filmem skontaktował się z nim Joe Russo i rozmawiali o szczegółach dotyczących historii Thanosa. Popełniłem błąd, oglądając tydzień wcześniej Ligę Sprawiedliwości - powiedział Starlin w obawie, że Bracia Russo również mogą nie poradzić sobie z pokazaniem na ekranie wygenerowanego przy pomocy CGI, potężnego antagonisty. Przypomnijmy, że złoczyńcą w filmie Zacka Snydera był Steppenwolf, gdzie nie do końca udało się jego postawą i wizerunkiem zadowolić fanów. Ostatecznie jednak Starlin wciąż wierzył w sukces, bo w pamięci miał niezwykle udany film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, którego autorami byli także Bracia Russo.Zobacz także:

Poniżej dorzucamy jeszcze wideo z piosenką w wykonaniu Brie Larson, filmowej Kapitan Marvel. Aktorka stworzyła cover utwory Ariany Grande. Posłuchajcie sami:


Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe