Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokój dla dziecka. Fani: jak w szpitalu!


Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokój dla dziecka. Fani: jak w szpitalu!

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek nieznany) zbliża się wielkimi krokami. Perfekcyjna od samego początku nie ukrywała, że ciąża była wyczekiwana i z Radosławem stracili nadzieję, gdy kolejne próby in vitro nie dawały skutku. Nic dziwnego, że celebrytka chce zapewnić maluszkowi wszystko, co najlepsze. Właśnie pokazała pokoik, który na niego czeka. Ale luksusy!

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek-Majdan / Mieszko Piętka /AKPA
Małgorzata Rozenek-Majdan / Mieszko Piętka /AKPA

Gosia, jak na prawdziwą influencerkę przystało, regularnie dzieli się swoją prywatnością na Instagramie, skrzętnie dokumentując przebieg ciąży. 


Widzieliśmy już sesję z nagim brzuchem, koniem i palcem w buzi. Teraz przyszedł czas na pokój #dzidziusiaMajdana. 

Rozenek w odpowiedzi na pytania fanów postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać jak zaaranżowała pokój dla najmłodszej pociechy.

„Pytaliście o pokój. Wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo, ale męsko. Nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba” – napisała na Instagramie.


Niestety, dla większości fanów wystrój nie był trafiony. Wśród komentujących przeważały opinie o zbyt dużej sterylności i smutku, jaki tam panuje. Pojawiły się także głosy, że wygląd pokoju przypomina szpital. 


„Stylowo, ale jak dla mnie, zbyt biało trochę, jak w szpitalu”, „O matko! Ale smutny”, „Bardzo ładny, ale bałabym się tam cokolwiek dotknąć” – brzmiały komentarze. 


Oczywiście Gosia mogła liczyć także na dobre słowa, wśród których dominowały opinie, że projekt jest stylowy i z klasą. 

Bez względu na odbiór pokoju internautom nie spodobała się nachalna reklama, do jakiej perfekcyjna zdążyła nas już przyzwyczaić.

Ale cóż się dziwić! W końcu prawdziwa kobieta biznesu nawet na poduszce potrafi zarobić!


A wam podoba się taki wystrój?


Zdjęcie
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na otwarciu basenu /AKPA
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na otwarciu basenu /AKPA

***


Zobacz więcej materiałów wideo:


Wideo


Sandra Kubicka została zdradzona przez Kaio!? pomponik.tv