Mateusz Morawiecki na pikniku PiS: Przestawiliśmy wajchę w kierunku ludzi


Mateusz Morawiecki na pikniku PiS: Przestawiliśmy wajchę w kierunku ludzi

Na pikniku rodzinnym PiS w Bojszowie (woj. śląskie) premier Mateusz Morawiecki wyliczał sukcesy rządu Zjednoczonej Prawicy. - 500 plus, wyprawka dla uczniów, Emerytura Plus i Fundusz Dróg. Te programy będą kontynuowane. Przestawiliśmy wajchę w kierunku ludzi, w kierunku społeczeństwa. Jesteśmy wiarygodni - mówił Morawiecki.

Od połowy lipca politycy PiS jeżdżą po kraju, odwiedzają swoje okręgi wyborcze. Piknik Rodzinny w Bojszowie to kolejny wyborczy przystanek Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem na boisku GTS Bojszowy w rodzinnym pilkniku uczestniczył premier Mateusz Morawiecki.

- Pokazujemy jako rząd, że te środki, które zostały odebrane mafiom VAT-owskim i przestępcom, przeznaczamy na drogi i na rozwój. Chcemy, by Wasze płace były jeszcze większe - mówił Morawiecki.

Zobacz także: Bielan o odejściu Kaczyńskiego na emeryturę

- Dążymy do tego, aby bezrobocie w Polsce było jeszcze niższe, a płace wyższe. To jest nasz program. Przestawiliśmy wajchę w kierunku ludzi, w kierunku społeczeństwa. Jesteśmy wiarygodni - dodał premier.

- Chcemy, by europejskość to były przede wszystkim europejskie płace. W tym kierunku idziemy - mówił Morawiecki.

- Nawet jeśli się potykamy, to chcemy to naprawiać. Chcę rozmawiać z Wami, żeby Polska rozwijała się w jak najszybszym tempie - deklarował Morawiecki.