ME siatkarek 2019: Słowenia - Portugalia. Transmisja w Polsacie Sport

W niedzielę na siatkarskich mistrzostwach Europy dojdzie do spotkania dwóch, jak na razie najsłabszych drużyn w grupie B. Słowenia i Portugalia nie wygrały jeszcze nawet seta. Obie ekipy zdążyły już również przegrać z Polską. Transmisja meczu Słowenia - Portugalia w Polsacie Sport. Zarówno Słowenia, jak i Portugalia drugi raz występują w mistrzostwach Europy. Słowenki w 2015 roku również trafiły do grupy z Polską. W grupie zajęły ostatnie miejsce wygrywając jedynie seta. Siatkarki z Półwyspu Iberyjskiego awansowały na Euro przed dwoma laty. Udało im się wygrać ze Szwedkami, ale było to za mało, żeby awansować do kolejnej rundy.W tegorocznym turnieju wydaje się, że obie drużyny będą miały małe szanse na jakikolwiek sukces. Takim byłby na pewno awans z sześciozespołowej grupy. Zapewne pomiędzy Słowenią, Portugalią i Ukrainą rozegra się walka o czwarte miejsce. Włochy, Belgia i Polska są poza ich zasięgiem.Słowenki rozpoczęły Euro od porażki z Polską 0:3, a dzień później takim samym rezultatem zakończyły spotkanie z Belgią. Portugalki uległy zaś kolejno Włoszkom 0:3 i Polkom 0:3.W pięciu ostatnich bezpośrednich meczach z Portugalią Słowenia triumfowała czterokrotnie. Jak będzie tym razem?Transmisja meczu Słowenia - Portugalia od godziny 17.50 w Polsacie Sport.WYNIKI, TERMINARZ I TABELE ME SIATKAREK 2019