Menedżer Leicester City, Claude Puel, zadowolony ze składu


Menedżer Leicester City, Claude Puel, zadowolony ze składu

Już w piątek 10 sierpnia rozpocznie się nowy sezon Premier League, a dzień wcześniej kluby zakończą działalność na rynku transferowym w tym okienku. Niektóre zespoły jednak już zaprzestały poszukiwań nowych piłkarzy. Na taką decyzję zdecydował się m.in. menedżer Leicester City, Claude Puel.

Wideo


Manchester City i Chelsea powalczą o Tarczę Wspólnoty. Wideo Eurosport

Podczas obecnego okienka transferowego Leicester City sprowadziło bramkarza Danny'ego Warda, obrońców Jonny'ego Evansa oraz Ricardo Pereirę i pomocnika Jamesa Maddisona.


Wszystkie te transfery kosztowały razem 65 milionów euro. Mimo tego mistrz Anglii z 2016 roku zarobił tego lata około 20 milionów. Wszystko dzięki sprzedaży Riyada Mahreza do Manchesteru City oraz Ahmeda Musy do Al-Nasr.

Wygląda na to, że w Leicester nie dojdzie do kolejnych zmian. Przynajmniej tak chciałby menedżer klubu Claude Puel. - W tym momencie jestem zadowolony ze składu, który posiadam. Wciąż jednak możliwe jest to, że ktoś nas opuści. Jeśli będzie to piłkarz ważny dla mojej taktyki, to wówczas poszukamy zastępstwa. Po prostu musimy być na to gotowi, choć wolałbym, żeby do żadnych zmian już nie doszło - stwierdził francuski szkoleniowiec.


Leicester rozpocznie nowy sezon Premier League od wyjazdowego starcia z Manchesterem United. W składzie najprawdopodobniej zabraknie Harry'ego Maguire'a oraz Jamiego Vardyego, którzy reprezentowali Anglię na niedawno zakończonych mistrzostwach świata w Rosji.


Sprawdź terminarz Premier League

Zdjęcie
Claude Puel /PA Sport
Claude Puel /PA Sport