Miesiąc urodzenia może zdradzać charakter dziecka. Sprawdź, na kogo wyrośnie twój maluch


Miesiąc urodzenia może zdradzać charakter dziecka. Sprawdź, na kogo wyrośnie twój maluch

1. Dziecko urodzone w styczniu 

Dzieci, które przyszły na świat w styczni niechętnie okazują emocje i rzadko o nich rozmawiają. Są bardzo kreatywne. Z chęcią jednak nawiązują relację z ludźmi. Mają dużo przyjaciół. W związku jednak bywają zaborcze.

2. Dziecko urodzone w lutym

Dzieci urodzone w lutym często miewają zmiany nastroju. Są marzycielami, ale także bardzo ambitne. Są uparte i za wszelką cenę dążą do osiągnięcia celu. Są wrażliwe i bardzo łatwo jest stracić ich zaufanie. 

3. Dziecko urodzone w marcu


Marcowe dzieci są bardzo wrażliwe i opiekuńcze. Często mają artystyczny talent. Są ciekawe świata, dlatego lubią podróżować. 

4. Dziecko urodzone w kwietniu

Dzieci, urodzone w kwietniu mają silne charakteru. Cechuje je odwaga i dynamiczność. Lubią podejmować nowe wyzwania. Mają zdolności dyplomatyczne, chętnie udzielają rad. Łatwo ich jednak wyprowadzić z równowagi. 

5. Dziecko urodzone w maju


Dzieci urodzone są bardzo towarzyskie. Mają wielu przyjaciół. Chętnie uczestniczą w imprezach. Często mają zdolności artystyczne. Nie boją się ciężkiej pracy. Bywają jednak rozrzutne, spóźnialskie i często brakuje im współczucia wobec innych.

6. Dziecko urodzone w czerwcu 

Czerwcowe dzieci są dyplomatami i dobrymi słuchaczami. Są także niezwykle wyrozumiali wobec innych, starają się zadowolić każdą ze stron. Ludzie cenią w nich uprzejmość i otwartość. Miewają problem z podejmowaniem decyzji.

7. Dziecko urodzone w lipcu


Dzieci, które przyszły na świat w lipcu są szczere, godne zaufania i bardzo taktowne. Lubią spędzać czas w samotności. Cenią ciszę i domową atmosferę. Mają zdolność szybkiego przyswajania wiedzy. Łatwo ich w sobie rozkochać. 

8. Dziecko urodzone w sierpniu

Dzieci urodzone w sierpniu są w przyszłości doskonałymi dyrektorami. Mają predyspozycje do kierowania innymi. Lubią być w centrum zainteresowania i są łase na komplementy. Są oddanymi partnerami. 

9. Dziecko urodzone w wrześniu 


Dzieci urodzone we wrześniu uwielbiają być aktywne. Są dobrze zorganizowane. Nie lubią marnować czasu. Wyróżniają się inteligencją, dobrą pamięcią i spostrzegawczością. Bywają jednak krytyczne wobec innych

10. Dziecko urodzone w październiku

Dla dzieci urodzonych w październiku ważne są relacje z innymi ludźmi. Dbają o to, aby mieć dobry kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Są dobrymi słuchaczami. Miewają dużo kompleksów. Chociaż często bezpodstawnie. Bywają bardzo emocjonalne.

11. Dziecko urodzone w listopadzie


Dzieci, które przyszły na świat w listopadzie są ciekawe świata i dociekliwe. Mają nietypowe pomysły i są zdeterminowane. Bez problemu osiągają cele. Cenią prywatność i niezależność. Mają trudności z nawiązaniem dłuższej, partnerskiej relacji. 

12. Dziecko urodzone w grudniu

Dzieci urodzone w grudniu są bardzo uczciwe i lojalne. Mają dobre poczucie humoru. Są doskonałymi rozmówcami. Są jednak bardzo emocjonalne i łatwo wpadają w złość. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej plany. Chciałaby mieć kolejne dziecko?