Nowe programy „Wszystko gra” oraz „Nowa gra+” jesienią w Polsat Games


Nowe programy „Wszystko gra” oraz „Nowa gra+” jesienią w Polsat Games

Pierwszą z nowości Polsatu News jest program „Wszystko gra”, w którym Marina „Lova” Krylova oraz Jędrzej Kupiec pytają ludzi o tematy związane z grami wideo, a także wpływem technologii na nasze życie. Premierowe odcinki cyklu oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

[embedded content]Od października w zupełnie nowej formule powróci program „Nowa gra+”, w którym widzowie zobaczą gameplaye nadchodzących gier wideo, wśród nich m.in. produkcje polskich developerów - „Dying Light 2” oraz „Cyberpunk 2077”.Jesienią na antenę Polsat Games powrócą takie programy, jak: „Faux Paux” (audycja prowadzona przez Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego), „Po lekcjach” (Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński; emisja od poniedziałku do piątku o 15.30), czy „Rock w grach” Remigiusza „Rocka” Maciaszka (w soboty i niedziele o 16.00).Nie zabraknie również transmisji z wydarzeń e-gamingowych. Widzowie zobaczą relacje m.in. z: finałów League of Legends European Championship (7-8 września), Ligi Europy w League of Legends (od 9 września), czy League of Legends (od 2 października).
Polsat Games jest skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja emituje także programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy).Stacja wystartowała 15 października ub.r. Jej średni udział w pierwszym półroczu br. wyniósł 0,02 proc.