Okradli sklepy jubilerskie. Policja szuka złodziei [WIDEO]


Okradli sklepy jubilerskie. Policja szuka złodziei [WIDEO]

Policja szuka złodziei, którzy okradli sklepy jubilerskie w Kluczborku (woj. opolskie). Do włamań doszło w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Policjanci opublikowali nagrania z wizerunkiem mężczyzn.

Półnagie dziecko biegło chodnikiem. Dostrzegła je kobieta kierująca autobusem [WIDEO]

W mroźny czwartkowy dzień w Milwaukee w stanie Wisconsin ulicami włóczyło się półnagie, prawie roczne dziecko. Chłopca zauważyła kierująca miejskim...

zobacz więcej

Do obu napadów doszło wczesnym rankiem. Jeden z mężczyzn wybijał sklepową szybę, a drugi w tym czasie pilnował, czy nikogo nie ma w pobliżu.

Po wejściu do środka złodziej rabował wyroby ze złota, srebra oraz markowe zegarki. Wartość skradzionej biżuterii wstępnie oszacowano na ponad 40 tysięcy złotych.

Napad zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak złodziej dostaje się do środka, niszczy gabloty i kradnie biżuterię oraz zegarki.

Jak wynika z pracy śledczych, ci sami mężczyźni mogą mieć związek z podobnymi przestępstwami, do których doszło na terenie Opolszczyzny.

Osoby, które rozpoznają tych mężczyzn, lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, proszone są o kontakt z naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, nr tel. 77 417 03 10, bądź dyżurnym policji w Kluczborku - tel. 77 417 03 03.

image

źródło: