„Pułapka 2” od 3 września w TVN, emisja we wtorki (zwiastun serialu)


„Pułapka 2” od 3 września w TVN, emisja we wtorki (zwiastun serialu)

„Pułapka” to autorski serial obyczajowo-kryminalny, który został realizowany na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Pierwszy sezon produkcji liczył 6 odcinków - był on emitowany jesienią ub.r. Portal Wirtualnemedia.pl jako pierwszy informował o kontynuacji tego cyklu.

W drugim sezonie ponownie wystąpią aktorzy znani z pierwszej serii - m.in.: Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Mateusz Więcławek i Leszek Lichota. W drugim sezonie do obsady dołączą m.in.: Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja, Katarzyna Gałązka oraz Maciej Musiał.

- Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo - jakiś czas temu zdradziło zarys fabuły 2 sezonu „Pułapki” biuro prasowe Grupy TVN i Discovery Polska.Scenariusz nowych odcinków ponownie jest efektem pracy zespołu scenarzystów - Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Operatorem zdjęć pozostaje Marian Prokop. Zmiana nastąpiła natomiast na stanowisku reżysera. Miejsce Łukasza Palkowskiego zajął Adrian Panek. Producentami z ramienia TVN są Katarzyna Czarnecka oraz Tomasz Karpiński.
Premierowe odcinki „Pułapki 2” na antenie TVN będzie można oglądać we wtorki o godz. 21.30, począwszy od 3 września 2019 roku. Dla porównania, pierwszy sezon produkcji stacja pokazywała w niedziele o 21.30.Prace na planie składającego się z siedmiu odcinków drugiego sezonu „Pułapki” realizowane były od połowy maja do końca lipca br. w okolicach Warszawy.
Pierwszy sezon „Pułapki” na antenie TVN oglądać można było w w okresie od 9 września do 14 października ub.r. Średnia widownia serialu wyniosła 1,99 mln osób, co przełożyło się na 13,70 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 16,30 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 15,61 proc. w grupie 16-59.Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,38 proc.