Rachael Bland nie żyje. Kilka dni temu dziennikarka pożegnała się z fanami


Rachael Bland nie żyje. Kilka dni temu dziennikarka pożegnała się z fanami

Dziennikarka BBC Rachael Bland zmarła dziś rano. Kilka dni temu na Twitterze pożegnała się z kolegami z pracy i fanami – napisała, że zostały jej ostatnie dni życia.

Dziennikarka BBC pożegnała się z fanami. Zostało jej kilka dni życia

Rachael Bland, dziennikarka stacji BBC Radio 5, pożegnała się na Twitterze z fanami i znajomymi z pracy. „Powiedziano mi, że zostało mi kilka dni...

zobacz więcej

Bland od ponad dwóch lat walczyła z nowotworem piersi. Pomimo wysiłków lekarzy doszło do przerzutów do węzłów chłonnych.

„Cytując legendarnego Franka S. – obawiam się, że nadszedł mój czas, moi przyjaciele. To bardzo nagłe. Powiedziano mi, że mam tylko kilka dni życia. To bardzo surrealistyczne. Dziękuję bardzo za wsparcie, które otrzymałam. Au revoir, moi przyjaciele” – pisała kilka dni temu na Twitterze Bland.

Dziś na jej koncie pojawił się nowy wpis, tym razem informujący o śmierci Bland. „Nasza piękna, odważna Rachael umarła spokojnie dziś rano w otoczeniu bliskiej rodziny. Jesteśmy zmiażdżeni, ale ona chciałaby, żebym podziękował wszystkim, którzy zainteresowali się jej historią lub przesłali wiadomości poparcia. Nie wiecie, jak wiele dla niej znaczyły. Steve i Freddie xxx” – napisał jej mąż Steve. Freddie to ich syn.


źródło: