"Rolnik szuka żony 6": Adrian nie znalazł miłości w programie? Założył konto w serwisie randkowym


"Rolnik szuka żony 6": Adrian nie znalazł miłości w programie? Założył konto w serwisie randkowym

Ruszyła kolejna edycja "Rolnik szuka żony". Wśród pięciu panów jest 29-letni Adrian, który do programu zgłosił się - zresztą podobnie jak pozostali - w nadziei na znalezienie miłości. Czyżby telewizja jednak mu w tym nie pomogła?

Zdjęcie

Adrian z
Adrian z "Rolnik szuka żony 6" /TVP /

"Rolnik szuka żony" okazał się takim hitem, że TVP zdecydowała się wyprodukować już szóstą edycję show. Teraz za pośrednictwem telewizji miłości szuka pięciu panów: Waldemar, Jakub, Seweryn, Adrian i Sławomir. 


Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu. Odczucia widzów po emisji są mieszane. Jedni cieszą się, że uczestnicy najwyraźniej wiedzą, czego chcą, a inni oceniają ich jako wybrednych i posiadających wygórowane wymagania. 

Jak dalej potoczą się losy rolników, przekonamy się w najbliższych tygodniach. Nie wiadomo, czy któryś z nich znalazł w programie tę jedną jedyną. Niewykluczone, że kandydatki na żonę wciąż szuka Adrian. Tak mogłoby wynikać z doniesień jednego z portali. 


Plotek wytropił, że 29-latek założył profil w popularnym serwisie randkowym, Tinderze. Jest oczywiście jego zdjęcie, a także opis. Dowiadujemy się z niego, że mężczyzna pasjonuje się fotografią i uwielbia góry. 


Dobry sposób na szukanie miłości?

Zdjęcie
Adrian z
Adrian z "Rolnik szuka żony 6" i Marta Manowska /TVP /
Zdjęcie
Adrian z
Adrian z "Rolnik szuka żony 6" /Gałązka /AKPA

***

Zobacz więcej materiałów:


Wideo

Marta Manowska zdradza kulisy nowej edycji "Rolnik szuka żony"! INTERIA