Ryszard Terlecki znów w roli komandosa. Hełm i karabin w dłoni


Ryszard Terlecki znów w roli komandosa. Hełm i karabin w dłoni

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki wziął udział w pikniku "Rodzina 500+". Podczas spotkania pozował do zdjęć m.in. w hełmie.

Któż z nas nie pamięta, jak na początku marca internet zalało zdjęcie Ryszarda Terleckiego. Fotografia biła wtedy rekordy popularności. Przypomnijmy, że to sam polityk wrzucił do sieci zdjęcie, na którym był ubrany w hełm oraz kamizelkę kuloodporną, a w ustach trzymał papierosa.

Na tweet Terleckiego odpowiedzieli inni politycy. Robert Biedroń stwierdził wtedy, że czuje się bezpieczniej z takim wicemarszałkiem, a Krystyna Pawłowicz zażartowała, że Ukraińcy pozwolili Terleckiemu zapalić ostatniego papierosa. Zdjęcie było bowiem wykonane koło Słowiańska na linii rozgraniczenia między terenem kontrolowanym przez Ukrainę, a obszarem okupowanym.

Gdy zdjęcie skomentowali już niemal wszyscy politycy, dziennikarze i internauci, sieć obiegły memy. Portal wpolityce.pl zapytał wtedy posła PiS, która z przerobionych fotografii podobała mu się najbardziej. - Najbardziej ta, na której ja stoję z papierosem, a za mną widać eksplozje napalmu. Ogólnie było dużo pozytywnych reakcji na to zdjęcie. Nawet jak ktoś chciał mi dokuczyć, to mu się nie udawało - komentował rozbawiony Terlecki. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Zobacz także: Posłowie PO nie oddali hołdu powstańcom? Stanowcza reakcja posłanki PO

Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia wicemarszałka m.in. z karabinem. Ryszard Terlecki świetnie bawił się w Krakowie podczas pikniku "Rodzina 500+" zorganizowanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Zobacz także: Posłowie PO nie oddali hołdu powstańcom? Stanowcza reakcja posłanki PO