Selena Gomez jest WŚCIEKŁA na dziennikarzy! W końcu przerwała milczenie!


Selena Gomez jest WŚCIEKŁA na dziennikarzy! W końcu przerwała milczenie!
Selena Gomez jest zniesmaczona artykułem, który ukazał się amerykańskim Elle. W publikacji skupiono się nie na charytatywnej pracy piosenkarki, a na jej relacji z Demi Lovato. Dodatkowo zamieszczono fragmenty niepublikowanych dotąd tekstów Gomez. Wokalistka jest zniesmaczona.

Selena Gomez jest fanatyczką religijną? To dlatego tak się zachowuje!

Publikacja miała dotyczyć współpracy Seleny z organizacją A21, zajmującą się walką z niewolnictwem. Dodatkowo wywiad miał promować jej muzyczne i zawodowe projekty. Niestety - dziennikarze prestiżowego magazynu woleli skupić się na taniej sensacji. Gomez nie wytrzymała i postanowiła skomentować sytuację. Zaznaczyła, że jest ona kuriozalna:


- Kościół to dla mnie coś osobistego. [...] Rzadko mówię o kościele (i mówiłam), ale zawsze będę czuć się swobodnie mówiąc o moich wartościach i przekonaniach. Rozumiem, że dziennikarze próbują przyciągnąć uwagę czytelnika, jednak zawsze będę dbała o to, aby publikacje o mnie reprezentowały moją prawdę.

- napisała przy instagramowej galerii zdjęć, na których pokazała, jak wygląda jej współpraca z A21.

Selena Gomez jest ZAŁAMANA tym, co Justin zrobił dla Hailey

Uważacie, że dziennikarze przesadzili tworząc z relacji Demi i Seleny główny temat publikacji? Piosenkarka ma prawo być oburzona?