Sławomir i Kajra na ślubnym zdjęciu


Sławomir i Kajra na ślubnym zdjęciu
Sławomir i Kajra to jedna z barwniejszych par polskiej sceny muzycznej. Nie jest tajemnicą, że muzycy są ze sobą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Osiem lat temu wzięli ślub i to właśnie z tej okazji żona muzyka postanowiła podzielić się z internautami kadrem z tej wyjątkowej uroczystości. Sprawdźcie, jak wtedy wyglądali! To już osiem lat! Właśnie tyle minęło od ślubu Sławomira i Magdaleny "Kajry" Kajrowicz. Para pobrała się po kilkuletniej znajomości, a obecnie tworzą szczęśliwy związek i wspólnie wychowują syna Kordiana.
Bez wątpienia małżonków połączyło prawdziwe i mocne uczucie, co widać także podczas wspólnych występów. Dzięki temu ten muzyczny duet cieszy się sporą popularnością również w sieci, a dowodem na to mogą być ich profile w mediach społecznościowych, liczące wielu obserwatorów i mające mnóstwo polubień. W związku z ósmą rocznicą zamążpójścia Kajra do swojej instagramowej galerii dodała wyjątkową fotografię, a w opisie przyznała, że ślub był dla niej jednym z ważniejszych, życiowych momentów. "Osiem lat temu, po wieloletniej przyjaźni, powiedzieliśmy sobie bardzo świadome, sakramentalne tak. To była najlepsza impreza w moim życiu. Tak, jak późniejsze, wspólne życie. Polecam. Kajra" - napisała.
Pod fotografią przedstawiającą młodą parę pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy sieci składali małżonkom życzenia na dalsze lata wspólnego życia: "Super małżeństwo; życzę Wam kolejnych nastu lat razem tak szczęśliwych i pięknych jak dzień waszego ślubu", "Dużo miłości!", "Gratulacje, pięknie wyglądaliście", "Super z Państwa Para, pasujecie do siebie idealnie, Najlepsze Życzenia i dużo miłości".
Zdjęcie skomentował także sam Sławomir: "Cześć tu Sławomir. Dziękuję, że wytrzymałaś ze mną 8 lat i jeden dzień". "Łatwo nie było" - odpowiedziała z humorem jego ukochana.