"Taniec z Gwiazdami": Pierwsze kontuzje i walka ze zmęczeniem


"Taniec z Gwiazdami": Pierwsze kontuzje i walka ze zmęczeniem
Za nimi premierowy odcinek show i ogromne emocje podczas występów na żywo przed publicznością oraz milionami telewidzów. Kilkutygodniowe treningi też dają się już we znaki. Nawet wysportowani uczestnicy "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" odczuwają zmęczenie i narzekają na pierwsze kontuzje...
"TzG": PIerwsze chwile zwątpienia? /Andras Szilagyi /MWMedia Monika Miller to twarda sztuka. Mimo złamanego żebra, ciężko trenowała i nie zamierzała dawać sobie taryfy ulgowej. - Na pewno się nie wycofam - odpowiedziała fanom, którzy zmartwili się, że wnuczka byłego premiera może opuścić show.
Kontuzja daje się też we znaki Sandrze Kubickiej. Już po pierwszych treningach odezwał się dawny uraz kolana i supermodelka korzystała z pomocy fizykoterapeuty. Uczestnikom programu nie pomaga także fakt, że z każdym tygodniem ćwiczą coraz więcej, bo wymagania jurorów i widzów wobec nich będą jedynie rosły...
- Fizycznie jestem wykończony - wyznał artysta kabaretowy Adam Małczyk, który w drugim odcinku zaprezentuje się w bardzo wymagającym jive’ie, więc jego taneczna partnerka Hania Żudziewicz nie daje mu odsapnąć nawet na chwilę.
Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce.
Monika Miller: Jestem na lekach przeciwbólowych INTERIA.PL Monika Miller i Jan Kliment zaprezentują się z kolei w ognistym tangu - Boję się jak cholera - przyznaje bez wstydu fotomodelka. Czy uda jej się pokonać strach i zyskać uznanie w oczach jurorów i widzów? Kto będzie najlepszy, a czyj taniec będzie tym ostatnim? Przekonamy się już w najbliższy piątek.
Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce.
Zapowiedź 2. odcinka Polsat