Teoria wielkiego podrywu na HBO Max? Platforma ma na oku znane sitcomyUWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.


HBO Max to nowa platforma streamingowa WarnerMedia, która ma wystartować w 2020 roku. Będzie ona działać na takiej samej zasadzie jak Netflix i inne konkurencyjne serwisy, a cena subskrypcji ma oscylować w granicach 16-17 dolarów miesięcznie. W ramach platformy odbiorcy będą mieli także dostęp do treści Cinemax, HBO oraz Warner Bros. TV.


Wiemy już, że to właśnie na HBO Max trafi znany serial Przyjaciele, produkcje takie jak Bajer z Bel-AirSłodkie kłamstewka czy nowe seriale The CW - Batwoman, Katy Keene. Dziś natomiast poinformowano, że platforma zamierza także zawalczyć o inne klasyczne sitcomy, które mogą wzbogacić jej ofertę - na celowniku ma rzekomo Teorię wielkiego podrywu oraz komedię Dwóch i pół. Podobno zarząd jest gotowy wydać duże pieniądze (mowa o 1,5 miliarda dolarów za dwa wspomniane seriale), byleby tylko nabyć praw do dystrybucji tych konkretnych produkcji - ich zdaniem, tak głośne tytuły będą jednymi z najmocniejszych tytułów w bibliotece. Przypomnijmy, że żadna z dwóch wspomnianych produkcji nie gościła dotąd na dużej platformie streamingowej.Zobacz także:


Źródło: deadline.com / zdjęcie głowne: materiały prasowe