Thor: Love and Thunder - jak Waititi przekonał Portman do udziału w filmie MCU?Thor: Love and Thunder to nowy film, w którym w kluczowej roli wystąpi Natalie Portman - to właśnie jej Jane Foster stanie się kobiecą wersją Thora i nabędzie nadludzkich mocy. Przypomnijmy, że bohaterka pojawiła się w dwóch pierwszych filmach o Synu Odyna.


Informacja o powrocie Portman rozgrzała środowisko fanów MCU, tym bardziej, że Jane Foster zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie. Jak się okazuje, to właśnie ten fakt przekonał aktorkę do ponownego wcielenia się w bohaterkę - jak wspomina reżyser, Taika Waititi, próbując przekonać Portman do wzięcia udziału w produkcji, zapowiedział jej, że film postawi przed nią zupełnie nowe wyzwania.


Powiedziałem jej: "Czy chciałabyś powrócić i zrobić coś zupełnie nowego?". Chyba nikt nie chce powtarzać siebie i grać tej samej postaci cały czas... I myślę, że dla niej powrót do roli i odegranie tej postaci w zupełnie świeży i nowy sposób, to coś bardzo interesującego. Zwłaszcza w tych filmach, zwłaszcza, jeśli nie jesteś superbohaterem. Naprawdę chcesz w tym cały czas tkwić? Ja bym nie chciał. Chciałbym wrócić i wszystko zmienić.Zobacz także:

Thor: Love and Thunder - premiera odbędzie się 5 listopada 2021.Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe