TVN kontra WOŚP w Wielkim Meczu 2019 (zobacz spot)


TVN kontra WOŚP w Wielkim Meczu 2019 (zobacz spot)

Wśród zawodników TVN znajdą się m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki, Łukasz Jedliński i Grzegorz Kajdanowicz w roli kapitana. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus.

[embedded content]Z kolei Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku będą reprezentować m.in. Jerzy Owsiak (kapitan), Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy „Nocny Kochanek”, Rafał Karwot (wokalista „Tabu”), Michał Jelonek („Hunter”), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji „Kabanos” oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.
Tegoroczna edycja Wielkiego Meczu wesprze zakup karetki noworodkowej.Bilety na Wielki Mecz można nabyć w serwisie e-bilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również oferują oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, towarzystwo polskich gwiazd oraz napoje i przekąski.Mecz rozpocznie się o godz. 17.00 i będzie transmitowany na żywo w TVN. Od godz. 13.00 na błoniach warszawskiego stadionu przy ul. Łazienkowskiej na kibiców czekać będą atrakcje związane z wydarzeniem.Gospodarzami wydarzenia będą Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.Poprzednie edycje Wielkiego Meczu odbyły się w 2018 i 2017 roku (wówczas WOŚP i TVN rywalizowały po raz pierwszy), a także w latach 2015 i 2014 roku (w tych latach pojedynek ze sobą toczyły osobowości związane z TVN i TVP).
Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,38 proc.