UFC 230. Nate Diaz wyszedł z konferencji i zamieścił obraźliwego posta


UFC 230. Nate Diaz wyszedł z konferencji i zamieścił obraźliwego posta

Nie tylko hitowe starcie Chabiba Nurmagomiedowa z Conorem McGregorem zostało ogłoszone na specjalnej konferencji prasowej. UFC podało, ze 3 listopada na gali numer 230 w Nowym Jorku Nate Diaz zmierzy się z Dustinem Poirierem. Okazało się, że jednak nie jest to w stu procentach pewne.

Zdjęcie

Nate Diaz /Eurosport
Nate Diaz /Eurosport

Nate Diaz nie bił się od sierpnia 2016 roku, kiedy przegrał przez decyzję w rewanżowym pojedynku z Conorem McGregorem. Teraz jego rywalem ma być absolutnie czołowy zawodnik w kategorii lekkiej, czyli Dustin Poirier. „The Diamond” zanotował trzy cenne zwycięstwa, które wyniosły go na trzecie miejsce w oficjalnych rankingach UFC. Pokonał on kolejno: Anthony’ego Pettisa, Justina Gaethje i Eddiego Alvareza.


Diaz na konferencji, zaraz po ogłoszeniu walki Nurmagomiedow - McGregor niespodziewanie wyszedł i niedługo potem zamieścił obraźliwego posta na swoim koncie na twitterze, twierdząc dodatkowo, że...nie będzie walczył!

Zawodnikowi ze Stockton najprawdopodobniej nie spodobał się fakt, że nie będzie bił się na tej samej gali co Rosjanin z Irlandczykiem. Zapewniłoby mu to prawdopodobnie większy zarobek ze względu na sprzedaż pay-per-view. Czy to była zagrywka marketingowa Diaza, czy też rzeczywiście nie wyjdzie do oktagonu?