Wonder Woman 1984 - co wyjawia zwiastun? Easter eggi i spekulacjeZwiastun Wonder Woman 1984 zadebiutował już w sieci. Z pierwszych reakcji użytkowników naszego portalu wynika, że cieszy się on wśród Was sporym uznaniem - wskazujecie zarówno na unikalny klimat lat 80., jak i na cały szereg fabularnych czy wizualnych ukłonów w stronę fanów. Z drugiej jednak strony w Internecie możemy napotkać na głosy, że wbrew pozorom materiał jest stosunkowo oszczędny jeśli chodzi o wyjawianie tajemnic na temat całej ekranowej opowieści. Owszem, w produkcji pojawią się Maxwell Lord, Barbara Minerva, Steve Trevor, Amazonki czy nawet ikoniczna złota zbroja tytułowej bohaterki, lecz znalezienie pomostu pomiędzy poszczególnymi wątkami przynajmniej w tej chwili wydaje się zadaniem niezwykle trudnym.


To właśnie dlatego chcemy Wam teraz przedstawić zawarte w wideo easter eggi, jak również pokusić się o spekulacje fabularne - zachęcamy Was do przyłączenia się do tych ostatnich w komentarzach. W napakowanym akcją trailerze łatwo bowiem przeoczyć to, że pokazane w nim Golden Eagle czy słynny niewidzialny samolot stają się nie lada gratką dla każdego miłośnika komiksów. Na tym jednak nie koniec; spójrzcie sami:


Zobacz także:

Wonder Woman 1984 wejdzie na ekrany kin w Polsce 5 czerwca przyszłego roku. Źródło: Zdjęcie główne: Warner Bros./cbr.com