Wybory Parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]


Wybory Parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]

Wybory Parlamentarne zaplanowano już na niedzielę 13 października. Zapoznaj się z pełnymi listami kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Wybory do Sejmu i Senatu zbliżają się wielkimi krokami. Już w niedzielę 13 października Polki i Polacy wybiorą senatorów i posłów, którzy będą sprawować władzę przez najbliższe 4 lata. Poniżej wypisaliśmy pełną listę kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]. Przypominamy, że okręg ten obejmuje następujące obszary powiatów w województwie kujawsko-pomorskim: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz miast na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń, Włocławek

Liczby umieszczone przed nazwiskami odpowiadają numerowi na liście.

Lista wyborcza numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. SZRAMKA Paweł

  2. SOSNOWSKI Zbigniew

  3. DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej

  4. ZAKRZEWSKA Edyta Lidia

  5. KIERZKOWSKA Ewa Sławomira

  6. KACZAN Damian Rafał

  7. OKRUCIŃSKI Marcin

  8. KICIAK-KUCHARSKA Magdalena

  9. GROSS Andrzej Ignacy

  10. NAJBERG Jarosław Przemysław

  11. STANISZEWSKI Sławomir Franciszek

  12. KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria

  13. KUBACKI Bartosz Damian

  14. RACHUBIŃSKA Marzena Ewa

  15. SŁOWIK Sławomir

  16. BARYŁO Angelika Monika

  17. OWCZARZ Andrzej

  18. WARSZAWSKA Danuta Ewa

  19. MAMROT Przemysław pedagog

  20. MATUSZEWSKA Marika Katarzyna

  21. ŁUCZAK Tomasz

  22. PASTUSZKA Anna

  23. KWAPIŃSKI Witold

  24. BUDZIŃSKA Joanna

  25. CZARNECKI Krzysztof

  26. BARANOWSKI Krzysztof

Lista wyborcza numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. ARDANOWSKI Jan Krzysztof

  2. CZABAŃSKI Krzysztof

  3. MICHAŁEK Iwona Krystyna

  4. BOROWIAK Joanna Beata

  5. SOBECKA Anna Elżbieta

  6. GEMBICKA Anna Urszula

  7. MAZURKIEWICZ Maria

  8. KAŁUŻNY Mariusz Piotr

  9. JARANOWSKI Wojciech

  10. GIRZYŃSKI Zbigniew

  11. STEFANIAK Arkadiusz Andrzej

  12. STRYCH Marcin

  13. KOSIŃSKI Krzysztof Roman

  14. TYBURSKI Jacek Aleksander

  15. SZWED Anna Bożena

  16. ORŁOWSKI Arkadiusz

  17. JASZCZAK Edyta Maria

  18. SADURSKI Piotr

  19. KLIMEK Łukasz Szymon

  20. KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia

  21. KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza

  22. KOMOROWSKI Paweł

  23. KALISZEWSKA Alina Katarzyna

  24. WARNEL Zbigniew Dariusz

  25. RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona

  26. DRAB Marzenna Stefania ekonomista

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. KWIATKOWSKI Robert Artur

  2. SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela

  3. ROZPŁOCH Marek Władysław

  4. KOWAL Piotr

  5. JANISZEWSKA Kazimiera Janina

  6. RUMIŃSKA Maria Magdalena

  7. AUGUSTINOWICZ Czesława Janina

  8. MAŁECKI Krzysztof Michał

  9. KUCZMARSKA Zofia

  10. OLEWIŃSKI Sebastian Maciej

  11. MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa

  12. KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy

  13. KRAJEWSKI Andrzej

  14. MATRASZEK Tomasz Piotr

  15. CZERNIC Katarzyna

  16. ZAWADZKI Jerzy

  17. SZCZUROWSKA Inez Justyna

  18. EICHHORST Artur

  19. BYTNER Paweł Mateusz

  20. TURSKA Anna Zofia

  21. POKORSKA Julia Joanna

  22. OLEJNIK Stanisław Kazimierz

  23. BELSKA Dorota

  24. KOWAROWSKI Łukasz Mariusz

Lista wyborcza numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. MENTZEN Sławomir Jerzy

  2. CZAJKOWSKI Piotr

  3. ŁASIŃSKI Marcin Tomasz

  4. BUCZEK Grzegorz Bogusław

  5. ROMANOWSKI Jarosław Robert

  6. ZIELIŃSKI Leszek

  7. JACKOWSKI Artur

  8. MALENDOWICZ Anna Agnieszka

  9. WALCZUK Tomasz

  10. SEWERYNOWICZ Joanna Dorota

  11. LISIECKI Jakub Andrzej nauczyciel

  12. SZCZECH Przemysław

  13. LIPIŃSKI Remigiusz

  14. KUK Justyna Krystyna

  15. ZWOLIŃSKI Paweł 16.KRZYWIŃSKA Maria Magdalena

  16. CZARNECKA Anna

  17. TARAZEWICZ Ewa Sabina

  18. GONTAREK Andrzej Mariusz

  19. SIKOROWSKI Tomasz

  20. TOCZYSKA Lucyna Klaudia

  21. KULIŃSKA Klaudyna Barbara

  22. BŁAŻEJOWSKI Rafał

  23. DOMAŃSKA Karolina

  24. CYBUCHOWSKA Agata

  25. JANUSZEWSKI Paweł

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. LENZ Tomasz

  2. MYRCHA Arkadiusz

  3. HARTWICH Iwona

  4. SZYMAŃSKI Tomasz Józef

  5. ŁUCZAK Krystian Marek

  6. TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz

  7. ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam

  8. LUBAŃSKA Katarzyna Anna

  9. CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz

  10. JANKOWSKI Sylwester Tomasz

  11. KOWALSKI Jerzy

  12. ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula

  13. STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa

  14. JASKÓLSKA Emilia

  15. ZALEWSKA Barbara Agata

  16. ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna

  17. GRACZYK Mirosław Roman

  18. BOGUCKI Sławomir Henryk

  19. WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka

  20. KOWALKOWSKA Halina

  21. RAK Danuta Maria

  22. MONTOWSKI Paweł

  23. SZRAMOWSKI Wacław Jan

  24. PIOTROWSKA Dominika Marta

  25. SKONIECZKA Marcin Seweryn

Lista wyborcza numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. KUSZYŃSKI Marek

  2. KRAJEWSKI Radosław

  3. ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek

  4. WRZESIŃSKI Marek Grzegorz

  5. KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka

  6. PYTKOWSKI Krzysztof Janusz

  7. SKIBA Dorota Maria

  8. SZADKOWSKI Marek

  9. BINIAK Zofia

  10. KACPROWICZ Patryk Krzysztof

  11. NIEWIADOMSKA Ewa

  12. OBIEZIERSKA Agnieszka Katarzyna

  13. ZADWORZAŃSKI Marek Adam

  14. FIJAŁKOWSKA Monika

  15. KAMIŃSKA Lidia

  16. RUTECKA Magdalena

  17. NOWAK Joanna dietetyk

  18. KARSKI Piotr Paweł

  19. JABŁOŃSKI Michał Piotr

  20. JUCEWICZ Jarosław