"Zobaczymy młode, ciekawe osobowości. Ludzi żądnych przygód". "Hotel Paradise" od poniedziałku w TVN7


"Zobaczymy młode, ciekawe osobowości. Ludzi żądnych przygód". "Hotel Paradise" od poniedziałku w TVN7

Nasi uczestnicy to ludzie o różnych charakterach, o różnych temperamentach. Każdy przyszedł do programu po coś innego - podkreśla Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise". Premierowy odcinek polskiej edycji programu obejrzeć będzie można już w poniedziałek 24 lutego na antenie TVN7.

"Paradise Hotel" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja jest realizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

PREMIERA PROGRAMU "HOTEL PARADISE" - 24 LUTEGO O 20.00 W TVN7

"Zobaczymy młode, ciekawe osobowości. Ludzi żądnych przygód"

Program prowadzi uczestniczka Top Model Klaudia El Dursi, z którą rozmawiał reporter TVN24 Adrian Mielnik.

- Zobaczymy młode, ciekawe osobowości. Ludzi żądnych przygód - podkreśliła. - Każdy do tego programu przyszedł po coś innego. Niektórzy, by zdobyć główną nagrodę - 100 tysięcy złotych. Niektórzy przyszli po sławę, niektórzy po miłość - mówiła.

Jak mówiła prowadząca, "uczestnicy są bardzo zróżnicowani, o różnych charakterach, temperamentach". - Najcudowniejsze w tym programie jest to, że nigdy nie wiadomo, co się wydarzy i jak się wydarzy - stwierdziła.

"Hotel Paradise" od poniedziałku w TVN7

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców "Hotelu Paradise" od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja "director's cut", czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki.

Oprócz tego, również w Playerze zostaną wyemitowane "Nagrania z raju", czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz "Host-Show", w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.

tvn24.p , TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN