Życzenia na Boże Narodzenie 2019. Napisz do swoich najbliższych


Życzenia na Boże Narodzenie 2019. Napisz do swoich najbliższych
Już za dwa tygodnie święta Bożego Narodzenia. Przygotuj życzenia dla przyjaciół i znajomych już teraz i nie martw się na ostatnią chwilę. Poniżej propozycje życzeń w formie SMS-a i maila.Na Boże Narodzenie możemy za pomocą życzeń łączyć się z rodziną i przyjaciółmi w świętowaniu i radości. Dobrze napisane życzenia pozwolą nam przypomnieć o sobie dawno nie widzianym bliskim osobom.
Choć w te święta się nie ujrzymy,Wszystkiego dobrego szczerze życzymy.Zdrowia, szczęścia i radości,Stołu sutego i wspaniałych gości.
Inne życzenia na Boże Narodzenie:
W tym wyjątkowym okresieŚwiąt Bożego Narodzeniażyczymy Państwu:świąt białych, pachnących choinką,skrzypiących śniegiem pod butami,pełnych czarów, radości i piękna,spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Boże Narodzenie to dla wielu osób również festiwal męczących przygotowań: sprzątania, przyrządzania dwunastu dań, dekorowania domu. W tej sytuacji możemy podnieść na duchu i rozweselić bliskich kilkoma zręcznymi zdaniami.
Dużo śniegu,Smacznej rybki,Lekkiej i niegroźnej chrypki,Uśmiechu od ucha do uchaI pogody duchaW nadchodzące Święta !
Inny przykład zwięzłych i dowcipnych życzeń na Boże Narodzenie i Sylwestra:
Mikołaja w kominie,Jedzenia po szyję,Zielonej choinki,Prezentów trzy skrzynki,Zimnego szampana,sylwestra do rana.
Czasami nie możemy spotkać się na Boże Narodzenie z osobami, które kochamy. Nie zapominajmy o wysłaniu im ciepłych życzeń, w których przypomnimy o naszych uczuciach, tęsknocie i wspólnych przygodach.
Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie,wspomnij tych co kochają Ciebie,gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie,niech Cię aniołek ode mnie uściśniei złoży najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Zobacz też: Debata kandydatów PO na prezydenta. Bogdan Zdrojewski: rozczarowująca